0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Раселин 947Б-ИЗВИДНИК 17 Леано Алуминиумско Тркало, ИЗВИДНИК-КУВ САТЕНСКО ЦРНО + Одговара изберете: 2004 - ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ ЛАРЕДО КОЛУМБИЈА СЛОБОДА, 2008-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ

Раселин 947Б-ИЗВИДНИК 17 Леано Алуминиумско Тркало, ИЗВИДНИК-КУВ САТЕНСКО ЦРНО + Одговара изберете: 2004 - ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ

DEN 2560.00
Достапно.

Од стока

ИЗВИДНИК-КУВ САТЕН ЦРН 17Х8 5Х127 +35мм Раселин 947Б-ИЗВИДНИК 17" Леано Алуминиумско Тркало, ИЗВИДНИК-КУВ САТЕН ЦРН 17Х8 5Х127 +35мм. Митинг инспириран 8-зборуваше дизајн со вентилирана барел функција. Завртка за затемнување на капачето со контрастно врежано лого на Раселин. Изграден од тежок алуминиум А356. Одговара Изберете : 2004-2007 ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ ЛАРЕДО/КОЛУМБИЈА/СЛОБОДА 1999-2003,2008-2018,2020-2022 ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ ЛАРЕДО 2011.2015-2018.2021 ЏИП ВРАНГЛЕР НЕОГРАНИЧЕН СПОРТ 2008-2010,2013-2016 крајслер таун и кантри туринг 2008,2012-2013,2017,2019-2020 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН ССТ 2017-2023 КРАЈСЛЕР ПАЦИФИКА ТУРИНГ Л 2010 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН ХЕРОЈ 2014 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН ЕКИПАЖ 2009,2015-2016,2018 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН СЕ 2017-2020 ДОЏ ПАТУВАЊЕ СЕ 2010,2012-2014,2022-2023 ЏИП WRANGLER СПОРТ 2012 КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ ТУРИНГ Л 2009-2010,2012-2014,2016 ДОЏ ПАТУВАЊЕ SXT 2020-2023 ЏИП ГЛАДИЈАТОР СПОРТ 2020 ЏИП WRANGLER РУБИКОН 2015 ДОЏ ПАТУВАЊЕ SXT/ОГРАНИЧЕН 2006-2007 ЏИП КОМАНДАНТ 2019 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕНО РУБИКОН 2008 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН X 2011 КРАЈСЛЕР ТАУН И ЗЕМЈА LX 2007 ЏИП WRANGLER X 2005-2008 КРАЈСЛЕР ПАЦИФИКА ТУРНЕЈА 2011 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН MAINSTREET 2020-2022 КРАЈСЛЕР ВОЈАЏЕР LXI 2008-2010 ЏИП КОМАНДАНТ СПОРТ И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

За производот

Купувачите избираат и