0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Калорик Нерѓосувачки Челик Двојна Плоча За Готвење

Калорик Нерѓосувачки Челик Двојна Плоча За Готвење

DEN 2559.84
Достапно.

Од стока

Калориската Двојна Чинија За Готвење е совршена комбинација на практичност и функција. Идеален е за готвење во мали станови и студентски домови, за употреба при патување и за специјални прилики и празници. Одликувајќи се со куќиште од нерѓосувачки челик и два висококвалитетни горилници од леано железо, оваа двојна рингла може да се користи за правење сосови, чорби, омлети, палачинки и разновидна друга храна! Доаѓа опремен со гумени стапала отпорни на лизгање и термички осигурувач за дополнителна безбедност. Ринглата, исто така, има лесен за чистење дизајн, и секоја индивидуална плоча за готвење е опремена со вклучено светло, термостат и контролер за вклучување и исклучување и прилагодување на температурата, одделно од секоја страна. Калорик Нерѓосувачки Челик Двојна Плоча За Готвење : Висококвалитетни плочи од леано железо. Термостат и двоен контролер за вклучување/исклучување. Идеален за готвење во мали станови и домови. Гумени стапала и термички осигурувач за безбедност. Лесно за чистење.

За производот

Купувачите избираат и