0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Многу Големи Капачиња За Портата На Патеката Ограда Пост Црно

Многу Големи Капачиња За Портата На Патеката Ограда Пост Црно

DEN 4479.84
Достапно.

Од стока

АЛЕКО 3.5 Х 3.5 инчи (9 Х 9 см) Портата Ограда Пост Капа. Изработени од галванизиран челик, давајќи им на вашата порта или ограда подобар завршен изглед, што ќе ги спречи нечистотијата и дождот да влезат во вашите столбови. Галванизиран Челик е железо кое поминало низ хемиски процес кој го штити челикот од ' рѓа и корозија. Челикот е потопен во растопен цинк. Овој процес познат како галванизирање, трајно го поврзува цинкот со челикот. Цинкот сега е штит за железото. Пост капа за портата, ограда пост. Се користи За Ограда Столб, Лизгачки Портата Столб, Замав Портата Столб. Дијаметар На Топката : 2". Големина : 3.5 х 3.5" пост капа. Метал : Челик Поцинковани. Боја : Црна. Комплет од 2 капачиња.

За производот

Купувачите избираат и