0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Скутер За Зумирање, Сино

Скутер За Зумирање, Сино

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од светот што брзо се менува во кој живееме. Нашата цел е да обезбедиме производи направени со најдобар материјал и конзистентни и висококвалитетни процеси. Карактеристики на скутер - Blue16" x 16" скутери со заштитни штитници за заштита на рацете и прстите имаат големи 4", издржлив сеопфатен терен, тркала со топчести лежишта доволно за игралиште, но нема да им наштетат на подовите во теретана спецификации тежина : 7,33 фунти-SKU : SPSPG3990 Скутер За Зумирање : 16" x 16" скутер со заштитни чувари за заштита на рацете и прсти. Карактеристики голем 4" трајни сите терени, топката лого тркала. Доволно цврсто за игралиштето, но нема да им наштети на подовите во салата. Боја : сина.

За производот

Купувачите избираат и