0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каролини Богатства ЦК2203СН Пудлица во Кујната Држач За Леплива Белешка, Голем, разнобоен

Каролини Богатства ЦК2203СН Пудлица во Кујната Држач За Леплива Белешка, Голем, разнобоен

DEN 367.84
Достапно.

Од стока

Каролини Богатства CK2203 SN Пудлица во Кујната Држач За Леплива Нота, Голем, повеќебоен Држач За Леплива Нота со специфични уметнички дела од пудлица од една од нашите уметници или графички дизајнери. Овој Држач За Леплива Белешка е од колекцијата Богатства На Каролин во Кујната. Забележи! Совршен подарок за секого! Овој Држач За Леплива Белешка е нешто посебно. Уметничкото дело се додава на горниот дел од држачот за леплива нота и на дното се вклучени мала подлога од лепливи ноти. Држачот се полни со отстранување на последното парче хартија од новата подлога со столбови и лепење на таблата. Совршен подарок за сите во вашата канцеларија на работа, сите ваши пријатели на facebook, вашиот чувар на кучиња, фризер или дури и секој што може да има проблеми да се сети на сите увозни работи во животот. Направете список со намирници или оставете белешка за вашиот сопруг или сопруга. Долната табла е цврста и можете дури и да додадете магнет со големина на визит-картичка (продаден одделно) на задниот дел од таблата за да го магнетизирате држачот. Овој Држач За Леплива Белешка е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Држи лепливи белешки.

За производот

Купувачите избираат и