0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машки Плисиран Преден Краток

Машки Плисиран Преден Краток

DEN 527.52
Достапно.

Од стока

Ќе се согласите да изгледате убаво, но инсистирате да носите шорцеви-нема проблем. Нашиот плисиран преден краток е класичен, скроен изглед со 10" инсем. Двојните предни набори се елегантен, облечен изглед, додека мешавината од поли/памук ви дава удобност и флексибилност. Плисираниот фронт им дава на овие работни шорцеви прилагоден професионален изглед, додека технологијата отпорна на брчки им помага да ја одржуваат својата форма во текот на целиот ден; Дизајниран Со јачина на полиестер и дишење и удобност на памукот за лесно, удобно вклопување; Минимално пеглање потребно за да изгледате професионално во текот на целиот ден; Месинг патент за крцкање со затворање на копчињата; два предни џебови во опуштен стил, два џебови за колкови, лево има затворање на копчињата, пикадо над колкот џебови за подобро вклопување.

За производот

Купувачите избираат и