0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машки Дуксери И Дуксери - Знаме На Нешвил Тенеси

Машки Дуксери И Дуксери - Знаме На Нешвил Тенеси

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Супериорен материјал без пот кој делува како најдобро празно. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Прешрунк руно плете.Машки Дуксери и Дуксери - Нешвил Тенеси Флагадулт Унисекс Дуксер со Качулка. Тешка Мешавина. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Џеб за торбичка со двојна игла за дополнително засилување. Двојно обложена хауба со кабел за влечење во боја. Шиење со двојна игла на рамото, отворот за рака, вратот, појасот и манжетните. 8 мл/квадратни метри. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. можете да го носите овој спортски дуксер со качулка со долги ракави додека одите во теретана, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба како суштинско значење. 50% Памук / 50% Полиестер. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг.

За производот

Купувачите избираат и