0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Реверб Ефект На Гитара Педал Вистински Бајпас

Реверб Ефект На Гитара Педал Вистински Бајпас

DEN 1215.84
Достапно.

Од стока

Карактеристики : . Пакет Листа : . Големина на производот : 9. Вистински дизајн на бајпас, го минимизира губењето на тонот и добијте поголема контрола врз вашата педала. Со 4 прилагодливи копчиња : Ниво, Време,- бенд, Сува/, 0,25 во монаурален приклучок.

За производот

Купувачите избираат и