0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Соковерлд Меур Качулка

Соковерлд Меур Качулка

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Овој унисекс дуксер е самата релаксација. Направено со густа мешавина од памук и полиестер, се чувствува кадифен, мек и топол, совршен избор за секој студен ден. Напред, пространиот џеб од кенгур додава дневна практичност, додека врвката за влечење на аспираторот е со иста боја како и основата за дополнителни стилски точки. Нашата употреба на водечки мастила и печатачи во индустријата создава живописна графика која ќе трае цел живот, за разлика од евтините дизајни со винил. Обичај Направен По Нарачка Со Капе Дизајн. Сите Кошули и Дуксери Се Унисекс Редовно Вклопување. 50% памук, 50% полиестер (содржината на влакна може да варира за различни бои). Средно тешка ткаенина. Класичен Унисекс Редовно Вклопување. Солза-далеку етикета. Работи верно на големината. Капе Дизајн Дуксери Се Унисекс Редовно Се Вклопуваат.

За производот

Купувачите избираат и