0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Градот Шенжен Сити Мастило Сликарство Налепница Квадратни Водоотпорни Налепници Позадина Автомобил Налепница

Градот Шенжен Сити Мастило Сликарство Налепница Квадратни Водоотпорни Налепници Позадина Автомобил Налепница

DEN 287.84
Достапно.

Од стока

Големина : 10см х 10см / . Има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците класификација : Налепници Карактеристика : -дизајн Во Форма На Квадрат.- квалитетни винилни материјали : отпорни на влага, отпорни на притисок и анти-масло.- Сјајна и елегантна површина : лесна за чистење и гребење, отпорна на нечистотија и вода .- Продадени 8 парчиња во собата .- Совршено се применуваат на поголемиот дел од рамни површини, како што се метал, ѕид, стакло, возила, мотоцикли, за создавање на вашиот уникатен стил декорација. - Добра употреба во лаптоп, куфер, тетратка или датотеки за додавање специјални и нови функции. Материјал : квалитетен винил материјал количина на пакет : 8 х налепници овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Градот Шенжен Сити Мастило Сликарство Налепница Плоштад Водоотпорен Налепници Позадина Автомобил Налепница.

За производот

Купувачите избираат и