0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хантер Лундин Палм Злато Светло Приврзок Таванот Светло Тела

Хантер Лундин Палм Злато Светло Приврзок Таванот Светло Тела

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Светилки не се вклучени. ПРИЛАГОДЛИВИ ОПЦИИ ЗА ВИСИ : со минималната потребна шипка, должината на висината е 22,75 инчи. Кога ја користите целата вклучена шипка, максималната висечка должина е 70,75 инчи. Оценето само за внатрешна употреба.Кој подобар начин да предизвикате разговор околу трпезариската маса отколку со додавање на топол, прозрачен уред за осветлување што се удвојува како дел од разговорот? Приврзокот Лундин обезбедува совршена светлина за да го нагласи вашиот простор без да ја совлада вашата постоечкаesетика. Светилки не се вклучени. ПРЕПОРАКА ЗА СИЈАЛИЦА : Максимум 60 W по сијалица или ЕКВИВАЛЕНТНА LED сијалица.Гаранција : едногодишна ограничена гаранција поддржана од доверливи експерти во Хантер. Светилки не се вклучени.ПРЕПОРАКА ЗА СИЈАЛИЦА : Максимум 60 W по сијалица или ЕКВИВАЛЕНТНА LED сијалица.

За производот

Купувачите избираат и