0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Магнафлоу-Топ Пиштол Лизга-На Пригушувач Во Собата

Магнафлоу-Топ Пиштол Лизга-На Пригушувач Во Собата

DEN 3359.84
Достапно.

Од стока

Топ Пиштол Лизгање На Пригушувач Во собата (7200302) Од Магнафлоу. Пригушувач Заврши : Црна Обложена. Пригушувач Крај Капа Заврши : Сјај Црна. Магнафлоу 4-1/2 " Врвните Лизгалки за Пиштоли даваат максимални придобивки од коњските сили со стилска изјава како ниедна друга. Врвот на линијата про-Проток, 3-чекор перфорирани преградни јадра се дизајнирани да генерираат динамична моќност и звуци со дополнителен одговор на гасот над залихите. Врвните Лизгалки за Пиштоли обезбедуваат неверојатен богат, низок, громогласен квалитет на звукот на басот со намалени децибели при брзина на крстарење што ги прави идеална надградба на долги релации, возачи со ум на перформанси. Топ Пиштолите се совршен натпревар за високо подесени мотори кои бараат врвен проток и излез или берзански мотори кои го бараат тој дополнителен раб. Задебелени сјајни црни крајни капачиња со внатрешно и надворешно прецизно канализирање, поставете го стилот за ова лизгање за надградба на перформансите. Врвните Лизгалки за Пиштоли лесно се завртуваат на цевките за глава На Залиха или Магнафлоу. Вклучен е целиот хардвер за монтирање. Од Магнафлоу. ЕО# Д-193 - 137 Магнафлоу 7200302-Топ Пиштол Лизга-На Пригушувач Во собата.

За производот

Купувачите избираат и