0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ступел Индустрии Розова Лак Куче Злато Црна Книжарница Глам Мода Мулти-Боја, Декоративни Перници

Ступел Индустрии Розова Лак Куче Злато Црна Книжарница Глам Мода Мулти-Боја, Декоративни Перници

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Ажурирајте ги вашите домашни ентериери лесно Со Декоративната Печатена Перница На Ступел Индустри. Перниците се печатат во широк спектар на бои, стилови и трендови. Перниците пристигнуваат со влошки веќе затворени во нивниот случај. Димензии : 18 х 18. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата за неколку секунди додавајќи и декоративен акцент и удобност во вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе со патент внатре и подготвени за пената. Обвивката и влошката за полнење се направени од мек полиестерски материјал. За миење отстранете го вметнувањето за полнење од обвивката користејќи невидлив патент. Одделно исчистете ја кутијата за перници, измијте ја машината нежно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат сува. Вметнувањето на перницата е само чисто место. Влошките и Куќиштата за перници се направени од мек кадифен полиестерски материјал. Идеален за дневни соби, спални соби, семејни соби, каучи и столови. Дизајн На Аманда Гринвуд.

За производот

Купувачите избираат и