0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бирчвуд Кејси Предигра Елк Цел 16.5 x24 35404

Бирчвуд Кејси Предигра Елк Цел 16.5 x24 35404

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Бирчвуд Кејси Предигра Елк Цел 16.5 "x24" 3 Пакет 35404 овие реални цели со целосна боја ја градат вашата доверба во опремата и вештините за снимање! Дупки од куршуми "прскаат" при удар што ви овозможуваат веднаш да ги забележите вашите истрели. Снимките на виталните области реагираат во многу видлива боја. Карактеристики : - Реактивни зони Со Различна боја во рамките на целта-Графички слики Во Целосна боја за најреално искуство со снимање-Одлично за употреба со сите огнено оружје и калибар големина : 16,5" х 24 " Елкоми на 3.

За производот

Купувачите избираат и