0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Инктастичен Рак На Дојка Пеперутка Инспиративни Зборови Подарок Мало Дете Девојче Маица

Инктастичен Рак На Дојка Пеперутка Инспиративни Зборови Подарок Мало Дете Девојче Маица

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Рак На дојка Пеперутка Детска Маица со зборовите Љубов, Вера, Сила и Надеж во внатрешноста на пеперутката и розова лента за подигање на свеста. Авторски права HDD. Сите Права Се Задржани. Инктастичен Рак На Дојка Пеперутка Инспиративни Зборови Мало Дете Краток Ракав Маица Женски Розова 4Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. свесност надеж розова лента прошетка инспиративен подарок дете предучилишна детска облека облека.

За производот

Купувачите избираат и