0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бохо Вибрации Кралот Големина Пом Пом Раб Прекривка Комплет, Бела, 3-Парче Мека Дише Измиени Микрофибер Со Затворање На Патент-Вклучува Навлака За Јорган И Шамови З?

Бохо Вибрации Кралот Големина Пом Пом Раб Прекривка Комплет, Бела, 3-Парче Мека Дише Измиени Микрофибер Со Затворање На

DEN 1112.16
Достапно.

Од стока

Подобрете го амбиентот на вашата спална соба со Нашиот Комплет За Прекривка За Јорган Со Кралска Големина Со Бохо Вибрации. Овој извонреден комплет од 3 парчиња има разигран и рачно изработен дизајн на раб од пом пом кој додава елеганција на вашиот ансамбл за постелнина. Специјалната технологија за шиење обезбедува издржливост, спречувајќи раб да падне или деформира со текот на времето.Изработен од 100% измиен микрофибер, нашиот комплет за покривање на јорган нуди меко и дише искуство за спиење. Мазната текстура нежно ја гали вашата кожа, обезбедувајќи крајна удобност во текот на ноќта. Висококвалитетниот микрофибер материјал е исто така лесен за одржување, што го прави практичен избор за секојдневна употреба.Сертифициран Од Оеко-текс, најавторитетната и највлијателната текстилна еко-етикета во светот, нашиот комплет за покривање на бохо јорган не е само стилски, туку и еколошки. Обезбедува поздрава средина за спиење за вас и вашите најблиски, без штетни материи.Со својот монотон и здодевен стил на спална соба, Нашиот Комплет За Прекривки За Јорган Со Кралска Големина Е совршен избор за враќање на живоста и забавата во вашиот простор. Опциите со цврста боја без напор се вклопуваат со секој декор во просторијата, додека бохо романтичниот амбиент создава смирувачка атмосфера за сите сезони.Ревитализирајте ја вашата спална соба со Нашите луксузни и трендовски Бохо Вибрации Комплет За Прекривка За Јорган Со Кралска Големина пом Пом Пом. Спијте во стил и удобност секоја вечер. ватенка покритие во собата.

За производот

Купувачите избираат и