0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нексо Витези Ѕвер Мајстор Хаос Кочија

Нексо Витези Ѕвер Мајстор Хаос Кочија

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Свртете ја контролната функција на кочијата за да ги отворите и затворите џиновските Глоблини" вилици. Хаосот На Мајсторот На ѕверот е висок над 3" (9 см), долг 12" (31 см) и широк 4" (12 см).Дополнителните елементи ја вклучуваат книгата книга на магии за Измама, 3 мали Глоблини, кацигата И визирот На Мејси Халберт и Хаубата На Мајсторот На Ѕверот вклучува 2 минифигури : Мајсторот На Ѕверот И Мејси Халберт, оружјето ги вклучува Фотонскиот Боздоган На Мејси Халберт И Мајсторот На Ѕверот Глоблин мацестурн контролната функција на кочијата за отворање и затворање на вилиците На Џиновските Глоблини, лансирање на малите глоблински огнени топки од задниот катапулт на кочијата хаосната кочија на мајсторот на ѕверот Има Димензии Над 3" (9 см) висока, 12" (31 см) долга и 4" (12 См) широк Коњски мери над 1" (4 См) Висока, 3" (10 См) Долга и 1" (5 см) широка лего хаос кочија на нексо витези мајстор 70314 : Број На Парчиња : 314. Вклучува 2 минифигури : Мајстор На Ѕверот И Мејси Халберт. 3 мали Глоблини. Отстранете Го Мајсторот На Ѕверот Од пилотската кабина на кочијата и ставете го во блиска борба Со Мејси. Коњот лебди со димензии над 1" (4 см) висок, 3" (10 см) долг и 1 " (4 см) широк.0 на вашиот паметен телефон или таблет. Стартувајте ги малите глоблински огнени топки од задниот катапулт на кочијата. Додатоци елементи вклучуваат : Книгата на измама магија книга.

За производот

Купувачите избираат и