0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гардероба Тутун

Гардероба Тутун

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Облечете го вашето мирно повлекување во убав стил и изработено од мешавина од цврсто и произведено дрво, овој комода во рустикален тутунски финиш дефинитивно ќе биде совршен додаток на остар бел ѕид за контрастен изглед. Покрај тоа, неговиот дизајн со чиста облога ви овозможува да се потпрете на секој секојдневен простор.Вашата спална соба ќе стане она што сте го очекувале со оваа комода која ги комбинира традиционалните елементи со модерен дизајн. Мешан медиумски изглед на дрво и метал. Екстра широк метал хардвер повлекува. Ексклузивен дизајн.

За производот

Купувачите избираат и