0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Шекспир Микро Серија Врти Риболов Прачка

Шекспир Микро Серија Врти Риболов Прачка

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Ако сеуште не сте го пробале, ултра лесниот риболов може да биде еден од најпријатните начини за риболов. Микро Серијата Шекспир® прачките имаат различни дејства и должини за да одговараат на секој вид и се совршени за риболов со полесни мамки и линии. Микро Графит Врти Прачка, 4 '6" : графит изградба за повеќе чувствителни прачка. Водичи од нерѓосувачки челик со влошки од нерѓосувачки челик. Плута рачки. Кука чувар.

За производот

Купувачите избираат и