0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Телефон Случај за Iphone Случај, [Воена Одделение ] 15ft. Капка Тестирана Заштитна Кутија Со Држач За Прстен За Монтирање На Магнетен Автомобил Држач За Држач за iPhone 6.1 - В?

Телефон Случај за Iphone Случај, [Воена Одделение ] 15ft. Капка Тестирана Заштитна Кутија Со Држач За Прстен За Монтирање На

DEN 160.00
Достапно.

Од стока

1 Ослободување На Рацете 2 Тенок И Нелизгачки Зафат 3 Заштита На Екранот И Фотоапаратот ®Компатибилен Модел●Совршен Дизајниран За Iphone 14 (Ослободување 2022),ве Молиме прво изберете го моделот на куќиштето на телефонот што ви треба во колоната со големина. €360° Rotable Kickstand Дизајн€Метал kickstand може да ротира 360°, лесно да се ротира и цврсти на случајот. Вградениот држач за удари ви дава погодност да гледате видеа и филмови без раце со посакуваната удобност и стабилност. ●Метално Обложен●вграден метален магнетски лим за стабилна адсорпција, кој може директно да се адсорбира на држачот за монтирање на магнетниот автомобил, погодно е да се движите по трасата при возење (не го вклучува држачот за монтирање на магнетниот автомобил). ●Заштита Со двослоен Слој_ Уникатниот РАБ TPU е комбиниран со вградениот КОМПЈУТЕР за да го заштити вашиот телефон од капки, гребнатини и испакнатини. Заштита од воено одделение Со Технологија За Воздушно Перниче за сите агли и заштита на целиот уред за вашиот уред со тенок дизајн. `+Прецизен Исечок Сите копчиња И интерфејс лесен дизајн за да избегнете често расклопување, а куќиштето совршени исечоци за звучници, камера и дупка за полнење ви овозможуваат лесен пристап до сите карактеристики и погодно за полнење на телефонот без полетување на куќиштето.

За производот

Купувачите избираат и