0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
BOO Компатибилен AC Адаптер Замена ЗА DVE DSA-9W-Fus Прекинувач Кабел За Напојување ПОЛНАЧ PSU

BOO Компатибилен AC Адаптер Замена ЗА DVE DSA-9W-Fus Прекинувач Кабел За Напојување ПОЛНАЧ PSU

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Ве молиме користете во затворени простории. и вградена заштита на прекумерна струја, над напон, кратки кола .Те молам, не претерувај. Важно е да го изберете вистинскиот напон пред да го напојувате уредот. Во спротивно, наскоро ќе се оштети. Забелешка : Спречете паѓање од височини за време на употребата. Нема Бучава И Долг Животен Век за да се обезбеди безбедност. Произведен со висококвалитетен материјал, животниот век на напојувањето е подолг од другите производи, Повеќе заштеда на енергија и заштеда на енергија,што го прави издржлив и достапен производ. Издржлив е и тешко се крши. Препорачуваме да користите помалку од 80% од целосното оптоварување.AC Адаптер Замена ЗА DVE DSA-9 W-05 FUS 050125 Префрлување Напојување Кабел Полнач PSU AC Адаптер Замена ЗА DVE DSA-9 W-05 FUS 050125 Префрлување Напојување Кабел Полнач PSU. Не фрлајте, чукајте или тресете го полначот. Малите апарати за домаќинство обично немаат заштита од коло, ако со погрешен напон, може да го оштетат вашиот уред.

За производот

Купувачите избираат и