0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Насловна Меридијан Тафтувани Лак Тапациран Кралот Платформа Кревет Во Беж

Насловна Меридијан Тафтувани Лак Тапациран Кралот Платформа Кревет Во Беж

DEN 3703.20
Достапно.

Од стока

Креветот во стилот на платформата нуди одлична поддршка и не бара пружина во кутија.370 Боја На Производот : Beigeasmble Потребни : Да Кревет Тежина Капацитет : 800 класична форма и елегантно тафтување со копчиња го прават овој кревет на платформа идеален за секоја спална соба.Спецификации : Димензии На Производот : 80. Соодветните странични шини и заострените нозе на цилиндерот го комплетираат изгледот.Прекрасен врв на камелбек има тафтување со дијамантско копче на кадифената глава на овој кревет на платформа, создавајќи женска привлечност. Овој кревет е дизајниран за употреба само со душек, не е потребна пролетна кутија. Дизајнот со низок профил не надвладува, додека беж тапацирот со ленен изглед додава топлина со секојдневно чувство.Карактеристики : класична форма и елегантно тафтување со копчиња го прават овој кревет на платформа идеален за секоја спална соба креветот во стилот на платформата нуди одлична поддршка и не бара кутија плетената полиестерска ткаенина нуди изглед сличен на лен со супериорна издржливост и перформанси тафтувањето со копчиња во боја ја нагласува длабочината во дарежливото полнење изработено со избрано тврдо дрво, произведено дрво, ткаенина и пена за удобност потребно е склопување; двајца луѓе се се препорачува Да Се Заврши поставувањето на креветот за 90 минути задниот дел на главата на главата има лесно достапни клапи за ткаенина, кои се отвораат за да ги откријат складираните компоненти, вклучувајќи табла, шини, летви и хардвер. Ткаената полиестерска ткаенина нуди изглед сличен на лен со супериорна издржливост и перформанси.

За производот

Купувачите избираат и