0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Прослава на лордот Џејмсон Баш Органски Третирања За Кучиња Од Голема Раса, Органски Задоволства За Кучиња Направени со Путер од Кикирики, Одлично Уживање За Кучињ

Прослава на лордот Џејмсон Баш Органски Третирања За Кучиња Од Голема Раса, Органски Задоволства За Кучиња Направени со Путер

DEN 127.68
Достапно.

Од стока

Барате вкусно органско уживање за да го напојувате вашето куче за забава на отворено? Нашите Каснувања Од Супер Храна за Големи Кучиња се напојуваат со хранливи материи и се преполни со вистински, органски состојки од цела храна. Совршен за пред и по тренинзите, како и секојдневно здраво уживање. Одлично за сите раси и животни фази. Овие уметнички вкусни креации во боја ги оживуваат органски, растителни обоени парчиња кокос и рачно избрана суперхрана, вклучувајќи валани овес без глутен и печени кикирики за да го одржите вашиот пуч здрав и среќен. Лорд џејмсон органските задоволства за кучиња користат 100% сертифицирани органски состојки кои вклучуваат вистинско овошје, зеленчук, растителни протеини, билки и ботанички производи. Вкусови толку добро опашката на вашето куче ќе мавта за повеќе! Нашите задоволства се пријателски за алергија, одлични за пребирливи јадења, сите раси и животни фази. Сите производи се без пченица, пченка, соја, млечни производи, вештачки вкусови, бои или конзерванси. 100% Органски Третира Кучиња!. Кучињата сакаат путер од кикирики-и тоа е здраво, исто така! Путерот од кикирики содржи здрави масти кои го поддржуваат здравјето на срцето, витамин Б, ниацин И витамин Е. Кокосот поддржува здраво варење и функција на тироидната жлезда со своите корисни масни киселини. Без глутен што е павфект за младенчиња со или без нетолеранција на глутен. Нема Конзерванси затоа што го сакате најдоброто за вашиот пуч.

За производот

Купувачите избираат и