0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Џеб Троседот Стол Рака Одмор Организаторот Послужавник Фотелја Држач За Чување

Џеб Троседот Стол Рака Одмор Организаторот Послужавник Фотелја Држач За Чување

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Карактеристики : *торбата има 5 џебови, четири мали и голема . Можете да ставите списанија, мобилни телефони, далечински управувачи, клучеви и така натаму, за да можете да го добиете она што ви треба кога сте на софата.*Супер мека ткаенина, најтрајниот ултразвучен стил на ватирање. Лесен за инсталирање, заштедете простор*геометрискиот дизајн е едноставен и модерен. Може да ја одржува вашата софа чиста и убава. Сосема нов материјал : Полиестер Бои : Сива/Кафе/ Црна (По Избор) се Вклопува за повеќето Каучи,лежалки И столчиња Вклучени : 1 х Држач За Складирање Фотелји Белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Торбата има 5 џебови, четири мали и голема . Можете да ставите списанија, мобилни телефони, далечински управувачи, клучеви и така натаму, за да можете да го добиете она што ви треба кога сте на софата. Супер мека ткаенина, најтрајниот ултразвучен стил на ватирање. Лесен за инсталирање, заштедете простор. Геометрискиот дизајн е едноставен и модерен. Може да ја одржува вашата софа чиста и убава.

За производот

Купувачите избираат и