0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Алатка Трон Еполет Ножици 3.5 -Позлатени

Алатка Трон Еполет Ножици 3.5 -Позлатени

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Овие Ножици за Игла имаат рачки со француски дезен кои се направени Од Европско потекло. Совршена големина за сите игла уметнички проекти или патување. АЛАТКА трон нерѓосувачки челик ножеви со позлатени француски обработени рачки. Лесно се вклопува во чанта или проектна торба. Фино посочи совети. Никелирани ножеви. Совршен за сечење теми или кастри. Ножеви од нерѓосувачки челик со позлатени француски рачки. Европски направени ножици со фина кожна обвивка за заштита на врвовите на ножиците. Совршена големина за сите игли уметнички проекти. Лесно се вклопува во чанта или проектна торба.

За производот

Купувачите избираат и