0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Смарагд Исечен Танзанит И Дијамантски Прстен

Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Смарагд Исечен Танзанит И Дијамантски Прстен

DEN 1561.44
Достапно.

Од стока

Подгответе се да леле со оваа 1.15 cttw танзанит навртки прстен во 14 каратно бело злато. Поставете впечатлив сплит дизајн со тркалезни дијаманти Со јасност И1 за дополнителен трепет, скапоцениот камен исечен на смарагд од 7х5мм трепка впечатлива сина боја. Овој прекрасен прстен е достапен во големина на прст 5.Метална Тежина : 2,19 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2мринг Големина : 5гемстоун Детали : Тип : Танзанитпочетен Месец : Декември Боја : Сина Боја : Смарагд : Октагон/Смарагд Големина : 7мм х 5ммвежина : 1.15 Cttwquanty : 1 Накит Поставување : Prongdiamond детали : јасност : I1color : G-Ibirthstone Месец : Aprilcut : Facetedshape : тркалезна големина : 1.7 Mmweight : 0.04 Cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел лак, совршен за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Скапоцен Камен, Дијамант.

За производот

Купувачите избираат и