0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мајкл Корс Нерѓосувачки Челик Дами Види МК3775

Мајкл Корс Нерѓосувачки Челик Дами Види МК3775

DEN 928.00
Достапно.

Од стока

Случај од нерѓосувачки челик. Нерѓосувачки челик нараквица. Сребрен бројчаник. Кварц движење. Отпорен на вода 50 метри. Случај 28 мм.случај Од нерѓосувачки челик. Нерѓосувачки челик нараквица. Сребрен бројчаник. Кварц движење. Отпорен на вода 50 метри. Случај 28 мм.

За производот

Купувачите избираат и