0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Француски Тост Девојки Училиште Чевли-Црна, Големина 10

Француски Тост Девојки Училиште Чевли-Црна, Големина 10

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Француски Тост Девојки Училиште Чевли. Цврстите бои и ниската пета создаваат женски, но конзервативен профил, затворањето на ременот за кука и јамка овозможува брзо вклучување и исклучување додека безбедно останувате на нозе. . Совршен за училиште, свадби, црковни и семејни настани. . Класичен дизајн со симпатичен акцент, овие чевли можат да ја додадат симпатичноста што вашето мало девојче ја сака на секоја облека. Удобно во сите видови ситуации совршено за сите видови настани што можат да траат со часови или повеќе. СТИЛ : неговиот дизајн совршено се вклопува во сите видови фустани или специјални прилики. ИЗДРЖЛИВИ : овие чевли ќе траат со месеци, совршени за секојдневна употреба. УДОБНО : оваа обувка доаѓа со висококвалитетни материјали за амортизација, така што ќе останете удобни цел ден. ВИСОК КВАЛИТЕТ : овој чевел е направен со материјали со највисок можен квалитет и стручно изработени имајќи го предвид искуството на носителот. БЕЗБЕДНО : дизајнот во овие чевли ќе ги заштити стапалата на вашето малечко од секаква опасност.

За производот

Купувачите избираат и