0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кристал Одран Традиционална Област Килим, Морнарица Светло Сина, 6'7 9'2

Кристал Одран Традиционална Област Килим, Морнарица Светло Сина, 6'7 9'2

DEN 2207.04
Достапно.

Од стока

Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. 100% Полипропиленски Куп. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Боја : Морнарица/Светло Сина.

За производот

Купувачите избираат и