0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Расел Машки И Голем Машки Активен Мускулен Резервоар, Големини ДО 5XL

Расел Машки И Голем Машки Активен Мускулен Резервоар, Големини ДО 5XL

DEN 383.20
Достапно.

Од стока

Одличен избор за следниот тренинг! Врвот На Резервоарот за Мускули на расел има удобно вклопување и е изработен во растеглива ткаенина со фитил од влага што ќе ви помогне да бидете ладни и суви. Совршен за теретана или рано утринско трчање, оваа машка активна маичка лесно се спојува со вашите шорцеви за изведба-време за складирање на вашата активна облека и добивање повеќе од една! Материјал : 94% Полиестер/6% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Активен. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Без Ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Crewneck; r-логото топлина печат сребрена рефлексија; Dri - моќ топлина печат сребро рефлексија; фитил. Машки Активен Мускулен Резервоар Врвот Од Расел.

За производот

Купувачите избираат и