0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Moog CC Серпентина Извори, Задниот Одговара изберете: 1966-КАДИЛАК ДЕВИЛ, 1966 - КАДИЛАК КАЛЕ

Moog CC Серпентина Извори, Задниот Одговара изберете: 1966-КАДИЛАК ДЕВИЛ, 1966 - КАДИЛАК КАЛЕ

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Одговара на следниве возила : Фитнота : Заден, Автомобил, Освен Автоматска Прилагодлива Суспензијакадилак Кале 1965 База 7.0Л1966 База 7.0Л1967 База 7.0Л1968 База 7.7Л1969 База 7.7Л1970 База 7.7Л1971 База 7.7Л1972 База 7.7Л1973 База 7.7Л1974 База 7.7l1975 база 8.2l1976 База 8.2 Lcadillac Deville1965 База 7.0l1966 база 7.0 L1967 база 7.0 L1968 база 7.7l1970 база 7.7 L1971 база 7.7 L1972 база 7.7 L1973 база 7.7 L1974 база 7.7 L1975 (submodel : база, кабриолет, Д 'Елеганција) 8.2л1976 (Подмодел : База, Кабриолет, Д' Елеганција) 8.2 LMOOG – OE ЗАМЕНА СЕРПЕНТИНА SPRINGS чувајте ГО ВАШЕТО ВОЗЕЊЕ ПРАВИЛНО УСОГЛАСЕНО СО ТРАЈНИОТ ДИЗАЈН отпорен НА ДИСТОРЗИИ И ЦВРСТИ ПЕРФОРМАНСИ ПОНУДЕНИ ОД MOOG ' S OE ЗАМЕНА СЕРПЕНТИНА ИЗВОРИ. Основана во 1919 година, МОГ е водечки развивач на делови за управување и суспензија за автомобилскиот резервен пазар.Прецизно дизајнирани за ое барања за совршено вклопување обложено со прав за дополнителна заштита од ' рѓа и без проблеми при носење за инсталирање за да се намалат стресовите за продолжен животен век мноштво домашни и странски апликации специфични за возилата поминаа 100% тестирање на оптоварување за да се гарантира трајна, Сигурна Количина На Перформанси Продадена : Сет од 2.

За производот

Купувачите избираат и