0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Далеку Крик Нова Зора, Убисофт, Плејстејшн 4, 887256039011

Далеку Крик Нова Зора, Убисофт, Плејстејшн 4, 887256039011

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Нурнете во трансформираната, живописна, пост-апокалиптична Област Хоуп, Монтана, 17 години по глобалната нуклеарна катастрофа. Водете ја борбата против Автопатите додека тие се обидуваат да ги преземат последните преостанати ресурси во најновата рата На Далечниот Крик. Далеку Крик Нова Зора, Убисофт, Плејстејшн 4, 887256039011 Борете се Да преживеете во пост-апокалиптичен свет додека земате оружје за да се борите заедно со пријател во онлајн соработка. Водете ја борбата против автопатите и нивните безмилосни водачи, Близнаците. Ослободете ги пунктовите и изградете ја вашата домашна база додека регрутирате специјалисти за надградба и отклучување на сите нови функции. Започнете со експедиции за да вратите ексклузивни награди додека се впуштате надвор Од Округот Хоуп. Надградете Го Луксузното Издание за да добиете дополнително оружје, облека и возила.

За производот

Купувачите избираат и