0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кеблер Пекан Сенди Колачиња Со Кратки Печива, Големина На Семејството 17. оз

Кеблер Пекан Сенди Колачиња Со Кратки Печива, Големина На Семејството 17. оз

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Направете го времето за ужина малку послатко со Џуџињата Кеблер и Песочните Песочни Колачиња Пекан. Свежи од Шупливото Дрво, овие прекрасни колачиња со кратко печиво што се топат во устата имаат крцкави пекани секој залак. Овие вкусно ронливи колачиња се печени до златно совршенство или задоволувачки десерт во секое време. Кеблер Сенди Пекан Колачињата Со Кратки Печива се совршени за закуски на училиште, канцеларија, патување, ручек, на игра и многу повеќе. Пробајте ги со порција млеко, кафе или чај—или однесете го вашиот десерт на следното ниво и создадете попустлив сендвич со сладолед. Задоволете ја желбата за кратко печиво со едноставната добрина на Песочните Песочни Колачиња Пекан. Направено со вистинска мадагаскарска ванила и без сируп од пченка со висока фруктоза. Крцкави пекани во секој залак. Направено со вистинска мадагаскарска ванила. Нема сируп од пченка со висока фруктоза. Совршен за закуски на училиште, канцеларија, патување, ручек, на игра и многу повеќе. Пробајте ги со порција млеко, кафе или чај. Создадете сендвич со сладолед.

За производот

Купувачите избираат и