0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сали Хансен Инста-Дри ЅИРКА Боја На Ноктите, Светкава Дива Бобинка, 0. фл оз

Сали Хансен Инста-Дри ЅИРКА Боја На Ноктите, Светкава Дива Бобинка, 0. фл оз

DEN 119.68
Достапно.

Од стока

Сали Хансен Инста-дри х ЅИРКА Боја На Ноктите, Светкава Дива Бобинка, 0,31 фл Оз подгответе Го Велигден со новата Ограничена колекција сали хансен® х ПИПС®! Измешајте ги и усогласете ги овие светли и шарени нијанси за пролетна мани во еден момент и оставете ја вашата peepsonally® да блесне! Сали Хансен Insta-Dri® Бојата на Ноктите е #1 лак за брзо сушење во САД*. Нашата формула 3-во-1 со вграден основен и врвен слој нуди сјајно, продолжено абење во еден чекор и Нашата Брза Прецизна Четка овозможува совршена апликација. Се суши за 60 секунди. 1 мозочен удар. 1 Палто. Готово. Не чекај. Без размачкување. *Нилсен $ најнови 52 wks-W/E 12/04/21 Сали Хансен Insta-dri x ЅИРКА Боја На Ноктите, Светкава Дива Бобинка, 0,31 fl OZ БРЗО СУШЕЊЕ : овој лак се суши во рок од 60 секунди од нанесувањето. ЧЕТКА : Контурна четка за совршена апликација. ФОРМУЛА : формула 3-во-1 со вградена основа и горниот слој. #1 : Лакот За Нокти Сали Хансен Инста-Дри е лакот #1 Брзо Сув во САД. НЕ ЧЕКАЈТЕ ВРЕМЕ : 1 Мозочен удар. 1 Палто. Готово. Не чекај. Без Размачкување.

За производот

Купувачите избираат и