0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Смед, СМД65170, Фастаб Виси Прицврстувач Папки, Кутија, Мов

Смед, СМД65170, Фастаб Виси Прицврстувач Папки, Кутија, Мов

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Папката За Прицврстување За Прицврстување Fas Tab ја комбинира практичноста на висечката папка со функционалноста на папката за прицврстување. Два сврзувачки елементи обложени Со Патент, заштитуваат од солзи од хартија, исеченици на прсти и прекумерно прицврстување на прицврстувачот. Вградениот засилен таб ви овозможува да пишувате наслов директно на неа. Или можете да ги примените вашите самолепливи етикети. Јазичињата се 20 проценти поголеми од стандардните јазичиња со 1/3 сечење, така што имате многу простор. Јазичињата доаѓаат во различни позиции за лесен пристап до вашите датотеки. Папките со правна големина се направени од акции од 11 точки. Smead Fas Tab 1/3 Јазичето Сече Правни Рециклирани Папка Прицврстувач, Мов, 18 / Кутија (Количина) 2 safeshield сврзувачки елементи за заштита од солзи и намалување на прстите. Вграден таб, така што не е потребно склопување. Јазичиња засилени за издржливост. 20% поголеми јазичиња за повеќе етикетирање соба.

За производот

Купувачите избираат и