0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Раб на тркалото за 2007 Година-Нисан Армада Во Црн Челичен Раб Директно Вклопување

Раб на тркалото за 2007 Година-Нисан Армада Во Црн Челичен Раб Директно Вклопување

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Овој Пат Подготвени тркала е темелно тестиран за да се обезбеди квалитет, издржливост и цврстина. Ова тркало ги помина сите потребни безбедносни барања и е конструирано да биде директна замена НА ОЕМ. Целиот наш производ Овде На Патот Подготвен е целосно компатибилен со вашата фабричка опрема, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на : капаци на тркала, сензори ЗА ТПМС, капачиња, навртки за навртки и гуми. Опслужувајќи над 30.000 клиенти во сите 50 држави, ние се сметаме за еден од давателите на врвни тркала во земјата. Се чувствуваат безбедно кога купување на вашиот производ, продавница Патот Подготвени денес! Детали за производот : Производствен Број : 560-62491дел Терминологија ПРОЕКТ : 7644 ИД На Брендот ААЈА : hbch one Компатибилен - сите наши тркала / бандажи доаѓаат компатибилни со целата опрема OEM. One безбедност - ние ги произведуваме сите наши бандажи со дебел дизајн од 2 парчиња за да обезбедиме безбедност и издржливост. 1 вкупни Перформанси-прецизноста на нашето производство, издржливоста на нашиот челик и легура и нашиот совршен дизајн НА ОЕМ е она што не одделува од конкуренцијата. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Заврши : Насликани. Одговара Изберете : 2007-2015,2017-2018 НИСАН ТИТАН 2007-2015 НИСАН АРМАДА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и