0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ступел Индустрија Изгорена Портокалова Импулсна Плоча На Ѕидот По Третиот И Ѕидот

Ступел Индустрија Изгорена Портокалова Импулсна Плоча На Ѕидот По Третиот И Ѕидот

DEN 175.84
Достапно.

Од стока

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи. Нашите ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн Од Уметник Третиот И Ѕидот.

За производот

Купувачите избираат и