0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уфле САД 3006. фт. Рактех Систем За Управување

Уфле САД 3006. фт. Рактех Систем За Управување

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Uflex RACKTECH18 18 стапки Racktech Систем За Управување Racktechtm Решетката И Pinion Систем за Управување пакетот Racktech е идеален систем за замена за скијачки чамци, стерндриви со помош на струја и други апликации со минимален вртежен момент на кормилото. Одликувајќи се со нерѓосувачки рамен кабел за завиткување, овој систем обезбедува непречено управување со минимално изгубено движење. 3.5 врти заклучување до заклучување. Соодветна замена за сите решетки и ротациони апликации каде вртежниот момент на кормилото е минимален.Вклучува : м86-претходно склопен кормило со управувачки кабел86 - склопување на вратило 34 - 90° Атрибути На рамката : Должина = 18' UFLEX Racktech Решетка И Систем за Управување Со Шипки : нерѓосувачки рамен кабел за завиткување. Обезбедува непречено управување со минимално изгубено движење. 3.5 врти заклучување до заклучување. Соодветна замена за сите решетки и ротациони апликации каде вртежниот момент на кормилото е минимален. М86 претходно составен кормило со кабел за управување. Собрание на вратило г86. X34 90 степен рамка. Должина : 10'. Модел# 216-RACKTECH10.

За производот

Купувачите избираат и