0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Држач За Школка #11

Држач За Школка 11

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Ако вашите држачи за школка не ја држат безбедно лушпата и цврсто се вклопуваат во печатот за време на претовар, сигурно ќе имате проблеми со главата и големината. Во RCBS тие ги произведуваат своите држачи за школки до најтесните толеранции на индустријата, користејќи го само најдобриот челик.Овните И Адаптерите На Држачот на школка дозволуваат употреба на Држачи ЗА Школки RCBS на наведените преси. Клип пролетта држи Држач За Школка во место, но сепак овозможува ротација на кој било пригоден агол.Rcbs Shellholder #11 Одговара : - 220 Swift - 225 Винчестер-6,5 mm Јапонски Rcbs Држач За Школка.

За производот

Купувачите избираат и