0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Електричен Прекинувач ХАРДВЕРСКИ ЛЕД Бронзен Рефлектор

Електричен Прекинувач ХАРДВЕРСКИ ЛЕД Бронзен Рефлектор

DEN 2031.84
Достапно.

Од стока

Целосната линија на фејт Електрик на издржливи светла ЗА поплави СО висок лумен ПРЕДВОДЕНИ ОД комерцијални одделенија, ѕидни пакувања и светла за крошна со моќност и ефикасност што ги бара вашиот бизнис. Опремен со тврдо носечки материјали како што се алуминиумско куќиште отпорно на корозија и леќа отпорна на кршење, секој прицврстувач е изграден со робусни карактеристики за да издржи вандализам и лоши временски услови. Тешки перформанси, но лесни за вашиот паричник, овие енергетски ефикасни безбедносни светлосни тела користат многу помалку енергија од традиционалното индустриско и СКРИЕНО осветлување, а со долготрајно интегрирано одржување На Led Диоди е лесно бидејќи нема светилки за замена. Зголемете ја безбедноста, безбедноста и продуктивноста на вашата зграда со Осветлување На Прозери од Кое Може Да зависите Од Feit Electric. Умре леано алуминиумско куќиште. Универзална операција НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 120-277В. Комерцијални одделение towin возачот. Прилагодливо заклучување на главата надолу за прилагодување од 90 степени. Не-затемнување. ВИСОК ФЛУКС ПРЕДВОДЕНА. Излеан Алуминиум.

За производот

Купувачите избираат и