0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фузионпл Амино Рефилер Од Вела За Унисе-2. Оз Третман

Фузионпл Амино Рефилер Од Вела За Унисе-2. Оз Третман

DEN 320.00
Достапно.

Од стока

Нашата формула е зајакната со програмата за фузија на свилен челик, инспирирана од пајакова свила, едно од најсилните влакна во природата. продира длабоко во кортексот и веднаш ги обновува влакната на косата и помага да се спречи идното кршење на косата. Фузионплекс Амино Рефилер од Вела За Унисекс-2.3 Мл Третман.

За производот

Купувачите избираат и