0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машка Ѕвезда Светли Боксерски Гаќи

Машка Ѕвезда Светли Боксерски Гаќи

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Останете во тренд со овие 90-ти инспириран дизајн. 88% полиестер/ 12% спандекс боксерските гаќички се одлични и за најактивниот маж. Овој лесен атлетски крој има мек еластичен појас со предна торбичка за дополнителна удобност. 88%Полиестер 12% Спандекс. Менс Боксер Гаќи. Ѕвезда Светла. Сублимиран. Перформанси. Машина За Перење Ладно. Облека за спиење.

За производот

Купувачите избираат и