0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Килим Мертон Геометриска Област Килим, Јаглен Природен, 8' 10'

Килим Мертон Геометриска Област Килим, Јаглен Природен, 8' 10'

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Памук за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килими; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Мајчин Рамен Ткаат Теписи. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Достапно во повеќе големини. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Колекцијата Килим на мајчин теписи со рамно ткаење ги прикажува фините традиции на ткаење што ги користат номадските народи од Блискиот Исток до Централна Азија. Боја : Јаглен/Природно.

За производот

Купувачите избираат и