0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Монопол Играчка Приказна Игра На Табла

Монопол Играчка Приказна Игра На Табла

DEN 317.12
Достапно.

Од стока

ОДЛИЧНА СЕМЕЈНА ИГРА НА ТАБЛА ЗА ВОЗРАСТ ОД 8 И ПОВЕЌЕ години : со слични правила на класичната монополска игра семејствата можат да го олеснат правилното играње на оваа Приказна За Играчки издание на играта; тој е дизајниран за 2 до 6 играчи. Изградете куќи и плаќајте кирија со цел да бидете играч со најмногу пари на крајот од играта за да победите. Без разлика дали на вашите деца им е здодевно во дождлив ден или барате подарок за роденден или одмор за деца или нешто забавно за ноќна игра оваа Монополска Игра Со Приказни За Играчки е одличен избор ЗАСНОВАН НА ФИЛМОВИТЕ СО ПРИКАЗНИ ЗА ИГРАЧКИ : оваа семејна игра на табла ги слави сите четири филмови Со Приказни За Играчки со карактерни токениestи Картички За Гради За Играчки и Роденденски Картички. Додека патуваат низ гејмбордот, тие можат да посетат некои омилени места прикажани во филмовите За Приказни За Играчки, како Што е Шталата За Играчки На Roomи, Ал, Па дури И Машината за Канџи. ИГРАЈТЕ КАКО ОМИЛЕН ПРИЈАТЕЛ СО ПРИКАЗНА ЗА ИГРАЧКИ : Оваа Монополска Игра доаѓа со 6 токени за карактери Со Приказни за Играчки, вклучувајќи Го И Вуди Баз Лајтјеар Еѕѕеси и други незаборавни ликови од филмовите За Приказни За Играчки. Возраст 8 и нагоре за 2 до 6 играчи. ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ ЗА ТОКЕНИ : Вклучува ковчег за играчки од хартија за лесно складирање на токени Вклучува 6 токени 18 Картички За Титула 16 картички За Гради За Играчки на Anи 16 роденденски картички 32 куќи 12 хотели 2 коцки пари пакет игралиште хартија играчка градите и водич за игра.Монопол Приказна За Играчки Игра На Табла Семејство И Деца : забавата и стратегијата На Монополот го задоволуваат шармот на популарните Филмови Со Приказни За Играчки! Играчите можат да изберат да играат Како Вуди Баз Лајтјеар Бо Пип Џеси вонземјанин или Рекс.

За производот

Купувачите избираат и