0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Црвена Кап® Женска Обична Предна Памучна Панталона

Црвена Кап® Женска Обична Предна Памучна Панталона

DEN 447.84
Достапно.

Од стока

Тоа нема да се чувствува како работа во нашата удобна Обична Предна Работна Панталона за жени. Изработени со рачно мек памук со многу џебови, овие панталони се дизајнирани да ве одржуваат удобно, а истовремено да ги држат при рака сите ваши најважни работи. И затворањето на копчето напред, финишот отпорен на брчки и ажурираното вклопување ви помагаат да изгледате професионално дури и по долг ден. Премиум мек рачен памук. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Механичко истегнување за удобност. Индустриски перење пријателски.

За производот

Купувачите избираат и