0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стенли Класик 8оз Колба Хамертон Грин

Стенли Класик 8оз Колба Хамертон Грин

DEN 1007.84
Достапно.

Од стока

КАРАКТЕРИСТИКИ На Колбата стенли Класик 8оз18/8 нерѓосувачкиот челик нема да ' рѓосува; природно бпа-слободна уста за лесно полнење и истурање интегриран јаже никогаш не губете го вашиот каплак доказ и целосно спакувана Класична Колба.

За производот

Купувачите избираат и