0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Патка 1. во. фт. Самолеплива Бела Фиберглас Гипс Картон Заедничка Лента

Патка 1. во. фт. Самолеплива Бела Фиберглас Гипс Картон Заедничка Лента

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Направете поправки низ куќата брзо и лесно со Лента За Спојување На Гипс картон Од Патка. Дизајниран имајќи ги предвид и професионалниот изведувач и Домашниот Самодоверба, можете брзо да ги поправите дупките и пукнатините во вашиот гипс картон без потреба од претходно нанесување на соединение за спојување. ОВАА САМОСТОЈНА лента е самолеплива и репозиционирана, така што можете да постигнете невидливи споеви и совршено мазни ѕидови. Една ролна содржи 180 стапки самолеплива лента за спојување на гипс картон од фиберглас и е совршена за вашите потреби за поправка на следниот ѕид. 100% фиберглас мрежа. Покрива непречено за професионална завршница. Ја поправа штетата во вашиот гипс картон без потреба од претходно нанесување на соединение за спојување. Дизајниран за спојување на шевовите на гипс картон за професионална завршница за неколку минути.

За производот

Купувачите избираат и