0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Радијан Р Р-Блутут Електронска Слушалка Со Четири Микрофони Дб Црна Сива Боја

Радијан Р Р-Блутут Електронска Слушалка Со Четири Микрофони Дб Црна Сива Боја

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

R-3700 Bluetooth Quad Mic на радијан е електронска слушалка за засилување на звукот со Безжична технологија bluetooth. Четири независни микрофони обезбедуваат целосно искуство со опкружувачки звук што ги засилува звуците со ниско ниво на звук додека ги компресира звуците што ги надминуваат безбедните нивоа. Има компактна карактеристика на преклопување за лесно складирање и прилагодлива лента за глава. R-3700 има и ИНДИКАТОРСКО светло за вклучување/исклучување на ЛЕР спречува ненамерно празнење на батеријата и работи безжично со повеќето паметни уреди. Овој модел има црна/сива завршница и 24 d B NRR. Радијани Р3700 Р-3700 Блутут Електронска Слушалка Со Четири Микрофони 24 Дб Црна/Сива боја.

За производот

Купувачите избираат и