0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нурисон Небесен Апстракт Слонова Коска Теал Сина Област Килим

Нурисон Небесен Апстракт Слонова Коска Теал Сина Област Килим

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Космичката свест ја инспирира Небесната Колекција Од Нурисон. Овие килими од небесната област поседуваат драматична убавина, со богати, заситени бои кои се вртат заедно во уникатни и живописни дизајни. Секоја прекрасна област килим пренесува чувство на движење и енергија што се движи на божествено. Спокојните нијанси на сина и морнарица се мијат преку овој преголем тепих, создавајќи современо чувство со допир на крајбрежен декор. Свилената текстура и мирното поле со слонова коска носат секојдневна удобност во секоја просторија во домот. Современиот апстрактен килим носи свежа привлечност кон современите поставки. Среден, 0,5-инчен дебел исечен куп се чувствува прекрасно мек под нозете. Машина изработена од издржливи, лесно чисти полипропиленски влакна. Идеален избор за вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија. Килим рампа препорачува.

За производот

Купувачите избираат и