0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дигитална ПОДЛОГА-Mspc10y Магнетни Прскање Случај Со Метални Монтажа Плочи за iPad

Дигитална ПОДЛОГА-Mspc10y Магнетни Прскање Случај Со Метални Монтажа Плочи за iPad

DEN 255.84
Достапно.

Од стока

Уживајте во брзи, без напор рачни поставки до ѕид со ДИГИТАЛНО Магнетно Куќиште Отпорно на Прскање СО Метални Плочи за Монтирање за i Pad Во Жолта Боја. Оваа цврста кутија за таблети користи моќни вградени магнети одзади за да овозможи моментално монтирање на металните површини. Вашиот таблет ќе биде лесно достапен на ѕидот на секоја кујна, гаража, моторна соба, па дури и само предниот дел на фрижидерот во вашата кујна. Нема метален ѕид за да го поправите? Нема проблем. Вклучени се и магнетни плочи за монтирање, една голема и две мали, плус лепливи ленти за монтирање, за да можете да креирате брзи магнетни површини без вежба за вашиот таблет каде и да сакате. Куќиштето отпорно на прскање, отпорно на удари е дизајнирано да овозможи целосен пристап до портите, звучниците и копчето за почеток на вашиот таблет. Компатибилен со i Pad 7 Генерација 10.2 Во., Ipad Воздух 3, и i Pad Про 10.5 Во. Водоотпорен Дизајн. Воено Одделение Сертифицирано. Силиконската Кутија И Заштитникот На Екранот Може Да Се Избришат Со Марамчиња За Дезинфекција. Заштитник На Екранот. Издржлив Удар Заштитен. Целосен Пристап До Портата За Полнење, Звучниците И Копчето За Почеток. Вградените Магнети На Задниот Дел На Куќиштето Овозможуваат Брзо Монтирање На Која Било Метална Површина. 2 Големини На Метални Плочи Со Леплива Подлога За Брзо Поставување На Монтирање Насекаде. Идеален За Фрижидери, Кабинети Со Датотеки, Ѕидови Во Училницата И Многу Повеќе. Димензии : 10.25 Во. Х 7.75 Во. Х 1 Во. Тежина : 1,5 Килограми. Жолта.

За производот

Купувачите избираат и